Mobil 0

Fortnite Artık Cep Telefonlarında

PUBG‘nin en büyük rakibi Fortnite başarılı bir dönem yaşıyor, buna şüphemiz yok. Uzunca bir süre sonra PUBG’yi anlık oyuncu sayısında geçen ilk ve tek yapım olmayı başaran Fortnite Battle Royale, şimdide Fortnite Mobile ile sevenlerine ulaşacak. Duyurulan özellikler hayranlarını heyecanlandıracağından eminiz!

iOS ve Android platformları için çıkacak bu oyunun en dikkat çekici özelliği, size PC ve PS4 oyuncularıyla beraber aynı anda oyuna girme imkanı sağlayacak olması. Bu denli büyük bir platformda ilk defa farklı konsollar ile oyun keyfi imkanı sağlıyor.

Epic game bu denli geniş bir çapraz platform için hiçbir fark olmadan aynı içerik ve haritaların aynı olacağının sözünü veriyor. Tek fark mobil platformda oynamanın farklılığı olacağını bildirdi.

Mobil platformda 12 Mart itibariyle iOS davet etkinliği organize edilecek. Oyunun indirme linkini şimdilik sadece davete katılan katılımcılar edinebilecek. Epic, daha kararlı bir oyun alt yapısı ve devam eden testler için oyuncuları yavaş yavaş sisteme dahil edecek. Bir aydan daha kısa sürecek bu test etkinliklerinden sonra Android platformuna geçiş işlemleri başlatılacak.

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir