Haberler 0

Whatsapp’a Etiket Güncellemesi

En popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp güncellenmeye devam ediyor. Son güncelleme beraberinde gayet güzel yenilikleri getiriyor. 2.18.75 bizlere neler sunaca? Şimdilik sadece Android sürümü tarafında sızan bilgilere göre ilginç stickerlar Whatsapp severlerin kullanımına sunulacak.

WhatsApp yeni güncellemesi
Bu özelliklerin şimdilik sadece beta sürümünde olduğunu unutmayalım. Whatsapp yeni güncelleme üzerinde çalışmalarını sürdürmekte olup bir sonraki sürümde etkinleştirilebilir. 2.18.75 güncellemesi 3 yeni etiket paketini kullanıma sunacak. Bu güncellemenin ardından, Whatsapp sticker mağazası aktif edildikten sonra sadece indirilebilir etiket paketlerini görebileceğiz.

Aktifleştirdiğimiz etiket mağazası içinde gayet kullanışlı etiketlerin yanı sıra Alisa Kryzhanovska imzalı tuzlu etiket paketi de mevcut.

 

İkinci etiket paketinde sevimli kupa bardakları yer alıyor. Minseung Song tarafından oluşturulan Cuppy etiket paketi şu etiketleri içermektedir;

Güncelleme ile gelecek üçüncü etiket paketi ise Bibimbap Arkadaşları olarak adlandıralacak. Bu etiket paketi de Pete Ellison tarafından oluşturuldu;

 

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir