Haberler 0

PS4 için 5.0 Güncellemesi Yolda!

Sony PlayStation 4 (PS4) oyun konsolları firmware 5.0 firmware güncellemesiyle birlikte yeni özellikler sunmaya hazırlanıyor. Güncelleme PS4’e ne gibi yenilikler kazandıracak?

Sony PlayStation 4 için 5.0 firmware güncellemesi çıkıyor

PS4 5.0 firmware güncellemesi, özellikle PS4 Pro modeli kullanıcılarının Twitch üzerinden saniyede 60fps ve 1080p yayın yapmasına imkan sunacak. Diğer PS4 modellerini kullananlar için bu durum üzücü olacak. Tüm PS4 kullanıcılarını ilgilendiren konu ise Hızlı Menü’den bildirimlerinizi kontrol edebilme imkanı sunması. Bu sayede bildirimleri görmek için PS4 ana ekranına gitme zorunluluğu ortadan kalkmış oluyor.

Yeni takip et özelliğiyse, kullanıcıların başkalarıyla arkadaş olmadan onları Twitter’da olduğu gibi takip edebilmesini mümkün hale getirecek. Ayrıca, başka kullanıcıları engelleme şansınız da bulunuyor ki bu uzun zamandır istenilen bir özellikti.Genele baktığımızda, yeni firmware 5.0 güncellemesi sürüm numarasına yakışır büyük yenilikler sunmuyor fakat hiç yoktan sunduğu birkaç yenilikle ufak farklar yaratmayı başarabilmiş. Umarız Sony bir sonraki sefer bizi daha çok şaşırtmayı başarabilir. Güncellemenin çıkış tarihi henüz belirsizliğini koruyor.

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir